Adını bilmediğiniz şarkıları bulma (Programsız)

Bazen internette gezinirken bir video ile karşılaşır ve bu videoyu izlerken müziğinden etkileniriz fakat ismini bilmediğimiz bu müziği arşivimize eklemek istersek ne yazıkki adını bilmediğimiz için araştırır dururuz bize yardımcı olabilecek biri çıkmazsa bu müzikten vazgeçmek durumunda kalırız. Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık istediğiniz müziği bulmanıza yardımcı olan programlar ve siteler var biz şimdi bunlardan en iyilerini inceleyceğiz.

1-MİDOMİ

midomi

 

Mindomi yıllarca kullandığım bir site çok rahat ve kullanışlı olan bu siteye ister şarkı sözlerini girin ister çalmakta olan bir müziği dinleterek istediğiniz şarkıyı bulun. Şarkıyı dinleterek bulmak için dikkat etmeniz gerekn en önemli nokta sitedeki flash playerin sizin bilgisayarınızdaki sesi duymasına izin vermeniz gerekmektedir. Bu izni verdikten sonra veri tabanında kayıtlı ise o şarkının bilgilerini size gösterecketir..

SİTEYE GİT
 

2- WHATZATSONG

watzatsong

 

Hem şarkı sözlerini hem şarkıyı dinleterek şarkının ismini bulabileceğiniz kullanışlı bir site. şarkı dinletip şarkı adını bulmak için üyelik gerektiriyor.

SİTEYE GİT
 

3- SHAZAM

shazam

 

Telefon uygulaması olan bir site bu uygulama sayesinde istediğiniz müziği bulabiliyorsunuz..

SİTEYE GİT

Son Yazılar