Girişimciler İçin Mükemmel 5 Araç

Girişimciler İçin Mükemmel 5 Araç

Ciz.io

Cizio

İş modeli üretimi adlı kitabtaki taslağı web dünyasına uyarlayan iş modelinizi hızlıca tasarlayabileceğiniz bir araç. İsterseniz iş modelinizi başka insanlar ile paylaşma olanağı sunuyor başkalarının iş modellerini de inceleyip eksik yanlarınızı görmenizi sağlıyor.

UxPin

uxpin

Her ne kadar Türkçe olmasa da kullanırken zorluk çekmeyeceğiniz bir araç.Web siteleriniz ve mobil uygulamalarınızı geliştirirken hızlıca taslaklarınızı oluşturup test edebileceğiniz çok güzel uygulama. Hızlıca taslaklarınızı oluşturup test etmenizi sağlıyor bu sayede projenizde değişmesi gereken kısımları hızlıca değiştirip farkı görebiliyorsunuz.

Any Do

anydo

Any Do yaklaşık 1 .5 yıldır kullandığım bir uygulama  bu uygulama sayesinde unutacağım çoğu şeyi kaydediyor ve uygulama zamanı gelince bana hatırlatıyor. Aslında bütün telefonlarda bu tür uygulamalar mevcut fakat any.do nun farkı erteleme imkanı sağlaması  onu ön planda tutuyor ister planınızı erteleyin ister gelen telefon aramalarınızı erteleyebilirsiniz.

 

Agile Task

agiletask

Proje yönetimi hakkında bilgisi olanlar  Agile kavramını bililer ortak proje yürütürken ekiplerin kendilerine işleri ele alıp onları bitirmesi ve bir sonraki işe geçmesi gerekmektedir. Agile Task ile işlerinizi yazıp bunları sıraya koymanıza ve sırayla bunları yapıp başka işe geçmenizi sağlıyor. 3 Farklı kısımdan oluşuyor iş listesi,yapılanlar,bitenler olarak üç farklı kategori altından işlerinizi takip edebilirsiniz.

Brain Focus

brain-focus

Brain focus ile çalışmalarınızı dakikalara bölerek sistemli bir şekilde çalışmasınızı sağlayan çok kullanışlı bir mobil uygulama. Bir işe ne kadar zaman ayırdığınızı ve ne kadar mola yaptığınızı bu program sayesinde ölçebilirsiniz.

Son Yazılar