Mutfak Çizim Programları

KITCHEN DRAW

Güzel bir mutfak çizim programı olan kitchen draw yıllardır karşılaştığım bir mutfak çizim programı.. Daha önce deneme fırsatı bulduğum bu program gerçek anlamda güzel işler çıkarmanızı sağlıyor..  Hazır olan bazı kalıpları çizim yaptığınız mutfağa ekleyerek hızlı bir şekilde tasarımınızı bitirmenize yardımcı oluyor.. Rahat ve kulanışlı bir program olan kitchen draw ,türkçe dil desteğinin olması ingilizce bilmeyenler içinde tam yaratılmış bir program..

Program Sitesi için tıklayın..

Detaylı video için tıklayın

ADEKO

Gerçekten güzel işler yapmak istiyorsanız adeko’yu seçebilirsiniz. Sitesinde yazılanlarda şaşırdıcı “ADeko programıyla müşteriniz çayını bitirmeden mutfağının tasarımını bitirebilirsiniz. Zengin kütüphanesinden en güncel ürünleri seçebilir ve gerçekçi ışık ayarlarıyla fotografik baskılar alabilirsiniz.”   bu programı deneme fırsatı bulamadım denemekte fayda var.

Adeko web sitesi için tıklayın

Adeko eğitim videosu için tıklayın

 

VirtualKitchen

Kullanımı rahat bir program olan virtual kitchen’nın iki versiyonu bulunmakta biri progfesyonel kullanımlar için diğeri basit kullanımlar içindir.. Programın sade ve rahat bir kullanımı bulunmakta..

Web sitesi için tıklayın

Videosu için tıklayın

 

Son Yazılar