Sanal pos banka oranları

 Sanal pos almak almak bazen zor olabiliyor.. Bende yaşadıklarımı yazmak istedim ve edindiğim oranları sizinle paylaşmak istedim.. Bankalar kurumsalsanız ve hesap hareketiniz iyi derecede ise düşünmeden sanal posu verebiliyorlar..Fakat öyle bir durum varki  kimi bankalar taksit yaparken kimisi taksit yapmıyor ve blokeli çalışıyor.. Eğer hesap hareketleriniz iyi derecedeyse ve siciliniz temizse kısa zamanda bir sanal pos sahibi olabillirsiniz.. Ben ikitane sanal pos hizmeti aldım, birinci sanal pos hizmeti halk bankası tarafından verildi ve halk bankasından sanal pos alabilmek için 1 ay beklemek zorunda kaldım.. Daha sonra sanal posu değiştirmek zorunda kaldım ve garanti bankası ile konuştum yaklaşık 1 hafta gibi bir zamanda sanal posu alabildim.. Tabi bu iş sadece bankalarla bitmiyor banka çalışanları ile aranızdaki diyalogta çok önemli..  Garlanti bankasında işyerimize gelip inceleme yaptılar ve ne kadar kurumsal olduğumuza bakıp ona göre sanal pos işlemlerini başlattılar..

 

Sanal pos alırken sürekli başvuru sürecini takip etmenizde yarar var bazen işlemler uzayabiliyor ve takip etmediğiniz zaman aylarca sürebiliyor.. 

 

  1. Siteyi tamamen ürünlerinizle doldurun ve çalışır halde mi?
  2. ssl sertifikanız aktif mi?
  3. kullanıcı sözleşmesi ve müşteri idade şartları tamamen doldurulmuş mu?
  4. Adres bilgileriniz eksiksiz girilmiş mi?

 

Gereken Sözleşmeler

  1. Satış Sözleşmesi
  2. Ödeme Teslimat Sözleşmesi
  3. İade şartları
  4. Mesafeli satış sözleşmesi

 

 

bunları tamamladıktan sonra sanal posu alabilirsiniz.. 

e-ticaret sitemiz için sanal pos başvurususu yaparken aldığım oranları aşağıdan inceleyebilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

 

 

Yapı Kredi Bankası

Blokeli çalışıyorlar  taksitli çalışmadıklarını söyledir..

 

 

 

% lil oranları değişkenlik gösterebilir. Bankalardan alınan bilgiler olup yanlış değerler içerebilir.. Bilgilendirme amaçlıdır.. Kesin değerler için bankalarlar iletişime geçiniz..

Son Yazılar