Üye Ol

Oturum Aç

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Oturum Aç

Üye Ol

Ücretsiz üye olarak sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz. Hemen başlayalım.

Adana Başkent Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

Türkiyede Belirli İllerde sayılı hastanesi olan Başkent Üni̇versi̇tesi̇ Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama Ve Araştirma Merkezine randevu almak isteyen çoğu hasta yalnış hastanelere randevu almaktadır.

Başkent Üniversitesi tarafından Adana Başkent Hastanesine randevu almak isteyen hastalara iki türlü randevu almak imkanı sunuyor.İnternet kullanmayı bilmeyen hastaların sıkıntı yaşamaması adına telefonla randevu imkanı sunuyor. İnternet üzerinden de randevu imkanı sunan Adana Başkent Hastanesine randevu almak için aşağıdaki adreslerden erişebilirsiniz.

İnternet üzerinden randevu almak isteyenler için bir form bulunmakta bu formu doldurduktan sonra hastane tarafından randevusu belirlenmiş tarihten bir gün önce randevuyla alakalı hastane tarafından bilgilendirilmekte siniz.

Hastanemizin online randevu hizmetinden faydalanabilmek için formda istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Online randevu talebiniz Merkezi Randevu Sistemi’mize iletilecektir. Randevu talebinde bulunduğunuz gün ve saatten itibaren, en geç 1 iş günü sonra talebiniz değerlendirilerek bilgi verilecektir.

Randevu Almak için Tıklayın

Telefonla Randevu Almak için : 444 99 01 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Hakkında Gokhan