Üye Ol

Oturum Aç

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Türkiye\'nin En büyük Şehri? ( İstanbul )

Oturum Aç

Üye Ol

Ücretsiz üye olarak sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz. Hemen başlayalım.

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Randevu Alma

Hacettepe Diş Fakültesi Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Hastanesinden randevu almak isteyenler iki farklı şekilde randevu alabilir. İster online olarak ister telefonla randevu alabilmektesiniz.

Randevu almak istediğiniz bölüm için en ileri tarih 6 gün olarak belirlenmiştir. Randevu alan hastaların randevuya gelememesi halinde randevularını iptal etmeleri gerekmektedir.

Online Randevu Alma

Bilgisayar ve cep telefonunu üzerinden randevu almak isteyen kullanıcılar aşağıdaki linki kullanarak randevu alabilirler. Randevu alırken kimlik bilgileriniz ile işlem yapmanız gerekmektedir. Çağrı merkezi 08:00 – 17:00 saatleri arasında telefonla randevu verilmektedir.

Online Randevu Almak için tıklayın

Telefon ile arama yaparak randevu almak isteyenler 444 4 444 telefon numarasını arayarak kimlik bilgileri ile randevu alabilirler.

444 4 444

Randevu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hacettepe Diş Hastanesinden Randevu alırken randevu alacağınız hastanın kimlik bilgilerini kullanmanız gerekmektedir. Randevu saatinden yarım saat önce Poliklinik sekreterine randevunuzu onaylatmalısınız.

Randevu Nasıl İptal Edilir

Almış olduğunuz randevunuzu iptal etmek için hastanenin 444 4 444 telefon numarasını arayarak kimlik bilgilerinizle almış olduğunuz randevuyu iptal edebilirsiniz.

Özel Muayene Randevusu Nasıl Alınır

Hacettepe Diş Fakültesi Özel muayene randevusu almak isteyen hastalar diş hastanesinden randevu almak istedikleri bölüm için 444 4 444 telefon numarasını arayarak diş hastanesi randevusu alabilirler.

Randevu Alırken Doktor Seçimi Yapabilir Miyim

Randevu aldığınız bölümdeki doktorları Özel Muayene Randevusu almadığınızda seçememektesiniz. Doktor seçimi için Özel Muayene (İlave Ücret) randevusu almanız gerekmektedir.

Şehir Dışından Geleceğim Randevu Aldım Sevk Almam Gerekir Mi

Yeşil kartlı hastalarımız SGK ile yapılan özel protokol kapsamında 01.03.2015 tarihinden itibaren sevk zinciri kaldırılmış olup hastane bölümlerine doğrudan başvurabilirler. Yol parası alacak kişilerin sevk almaları gerekmektedir.

Randevu Alamıyorum Nasıl Randevu Alabilirim

Hastanelerin randevuları haftalık olarak açılmaktadır. Bazı hastanelerde randevu süresi daha uzun olabilmektedir. Randevu almak istediğiniz poliklinik hakkında detaylı bilgili hastaneyi arayarak öğrenebilirsiniz.

Birden Fazla Randevu Alabilir Miyim

Hacettepe Diş Fakültesi’ne aynı gün farklı bölümlere randevu alabilirsiniz. Randevu alırken randevu saatlerinin birbirine çok yakın saatler olmamasına dikkat etmelisiniz. Randevunuzu çok yakın saatlere alırsanız ikinci randevunuza yetişemeyebilirsiniz.

Hacettepe Diş Fakültesi İletişim Bilgileri

Hacettepe, Hacettepe Ünv., 06230 Sıhhiye/Altındağ/Ankara

Hacettepe Diş Fakültesi Bölümleri

Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Protetik Diş Tedavisi
Periodontoloji
Endodonti
Restoratif Diş Tedavisi
Pedodonti
Ortodonti
Entegre Klinik

Hakkında Gokhan


Beni Takip Et

Cevap bırakın