Üye Ol

Oturum Aç

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Oturum Aç

Üye Ol

Ücretsiz üye olarak sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz. Hemen başlayalım.

ipad ve iphone için flash player destegi veren tarayıcılar

ipad ve iphone kullananların çoğu flash player sorunu yaşamaktadır.. Malesef Apple iOS sistemlerinde flash desteği vermediği için ve flash uygulamaların çok güvensiz ve hantal çalıştığını düşündüğü için destek vermemektedir..Flash uygulamalar hayatımızda öyle bir yer edinmiş ki. İzlediğimiz videolar ve tamamen kopamadığımız oyunların çoğu flash player entegreli çalışıyor.. Bu sorunu çözmek için bir kaç yazılımcı arkadaşımız ipad ve iphone için flash destekli browserler geliştirmişler , aşağıda en iyi 4 flash player desteği olan browseri inceleyeceğiz..

Puffin

Puffin  hızlı web tarayıcısıdır iPad ve iphone flash player desteği veren güzel bir tarayıcıdır. . Bulut sunucuları yardımıyla, Puffin Web Browser tabletler ve akıllı telefonlar için masaüstü web tarama deneyimi sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hızlı ve güvenilir web sayfaları  oluşturur ve ayrıca iPad’ler ve iPhone’lar üzerinde mükemmel performans ile Flash destekler. Ücretli ve ücretsiz sürümleri olan bu tarayıcı flash desteğini ücretli olarak yapıyor.. Flash desteğinden yararlanmak için satın almanız gerekiyor..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Photon

Foton Tarayıcı iPad’de tarama deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmış Flaş yeteneği ile yeni ve güçlü bir tarayıcıdır. Foton tarayıcı, Flash desteği üstündür, güçlü ve çok yönlü Safari alternatiftir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lightning Bolt Butonuna basarak iPad’de Flash içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iSwifter

iSwifter Flash ile çalışan videolar, Flash web siteleri, ve tüm iyi flash desteği isteyen siteleri açabilirsiniz., iPad en sevdiğiniz Flash içeriği unlocks, Facebook Sosyal Oyunlar, popüler MMORPG gibi interaktif Flash uygulamaları göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En sevdiğiniz şovları, müzik videoları açabilir  film izleyebiir ve iPad tüm Flash uygulamaları çin kullanabilirsiniz; iSwifter Flaş Tarayıcı anında favoridir..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz..

Skyfire

Skyfire aksi iPad işe yaramaz Flash videoları izlemenize olanak sağlar. Bu tür flaş haber, spor, konser ve daha fazlası gibi canlı streaming videoları izlemek için  optimize edilmemiştir webdeki video  izleme tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skyfire Flash Web Siteleri, Uygulamalar veya Oyunlar desteklememektedir. Skyfire şu anda yalnızca video desteği vermektedir.

 

Hakkında Gokhan