Üye Ol

Oturum Aç

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Oturum Aç

Üye Ol

Ücretsiz üye olarak sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz. Hemen başlayalım.

Randevu Al

randevu al

Devlet hastanelerinden randevu almak için Mhrs sistemini kullanmanız gerekmektedir. Merkezi hastane bilgi sistemi ile randevularınızı alabilirsiniz.

Mhrs nedir?

Merkezi Hastane randevu sistemi olarak adlandırılan bir randevu sistemidir. Sağlık bakanlığına bağlı hastanelerden hızlıca randevu almanızı sağlayan bir sistemdir.

Mhrs nasıl kullanılır?

Mhrs ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Cep telefonu kullananlar için sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan uygulama ile randevularınızı hızlıca uygulamadan takip edebilirsiniz.

Randevu alırken doktor seçebilir miyim.

Randevu alırken evet doktor seçimi yapabilirsiniz. Gitmek istediğiniz doktorunuz varsa hangi günler hastanede olduğunu takip edebilirsiniz.

Nasıl Randevu Alabilirim

Mhrs Sistemi üzerinden randevu almak isteyen hastalar üç farklı şekilde randevu alabilmektedirler. Randevu alırken dikkat etmeniz gereken şeyler şu şekildedir.

Randevu alacağınız kişinin T.C Kimlik numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir

Randevu Alacağınız hastaneyi doğru seçmelisiniz.

Almış olduğunuz randevuları randevu günü hastanede bölüm sekreterine onaylatmanız gerekmektedir.

Mobil uygulama ile randevu

Akıllı telefonla Mhrs sistemi üzerinden hızlıca randevu alabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için uyumlu bir telefona sahip olmanız gerekmektedir. Uygulamayı indirip kurarak hızlıca hastanelere randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu

Telefonla hızlıca randevu alabilmek için Sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan ALO 182 arayarak kimlik bilgilerinizle randevu alabilirsiniz.

Online Randevu

Mhrs Online randevu almak isteyen hastaların bilgisayar yardımıyla hızlıca randevu almasını sağlayan bir uygulamadır.

MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi İçin Tıklayın

Hakkında Gokhan

Yorumlar ( 8 )

  1. […] randevu almak isteyen hastalar Mhrs (Merkezi Sağlık Sistemi) Alo 182 numarasını arayarak randevu […]

  2. […] Randevunun nasıl alınacağını öğrenmek için tıklayın […]

  3. […] Randevu alırken sizde benim gibi sürekli gitmek istediğiniz doktora gitmek istiyorsanız doktorunuzun hangi günler hastanede olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. […]

  4. […] Adana Şehir Hastanesi üzerinden online randevu almak isteyenler online olarak hızlıca randevu alabilirler. Randevu alırken dikkat edilmesi […]

  5. […] Mhrs Sistemi Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan merkezi randevu sistemidir. Randevu almak isteyen hastalar mhrs sistemi üzerinden hızlıca randevu alabilir. […]

  6. […] Merkezi Hasta Randevu Sistemi (MRHS) telefon numarası olan Alo 182 üzerinden hızlıca randevu alabilirsiniz randevu almak için […]

  7. […] Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi için randevu almak isteyenler sağlık bakanlığının oluşturmuş olduğu Merkezi Hasta Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden hızlıca randevu alabilirler. Mhrs sisteminin nasıl kullanılacağını öğrenmek için sizin için hazırlamış olduğumuz eğitim için tıklayın. […]

Cevap bırakın