Üye Ol

Oturum Aç

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Türkiye\'nin En büyük Şehri? ( İstanbul )

Oturum Aç

Üye Ol

Ücretsiz üye olarak sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz. Hemen başlayalım.

Randevu Al

randevu al

Devlet hastanelerinden randevu almak için Mhrs sistemini kullanmanız gerekmektedir. Merkezi hastane bilgi sistemi ile randevularınızı alabilirsiniz.

Mhrs nedir?

Merkezi Hastane randevu sistemi olarak adlandırılan bir randevu sistemidir. Sağlık bakanlığına bağlı hastanelerden hızlıca randevu almanızı sağlayan bir sistemdir.

Mhrs nasıl kullanılır?

Mhrs ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Cep telefonu kullananlar için sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan uygulama ile randevularınızı hızlıca uygulamadan takip edebilirsiniz.

Randevu alırken doktor seçebilir miyim.

Randevu alırken evet doktor seçimi yapabilirsiniz. Gitmek istediğiniz doktorunuz varsa hangi günler hastanede olduğunu takip edebilirsiniz.

Nasıl Randevu Alabilirim

Mhrs Sistemi üzerinden randevu almak isteyen hastalar üç farklı şekilde randevu alabilmektedirler. Randevu alırken dikkat etmeniz gereken şeyler şu şekildedir.

Randevu alacağınız kişinin T.C Kimlik numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir

Randevu Alacağınız hastaneyi doğru seçmelisiniz.

Almış olduğunuz randevuları randevu günü hastanede bölüm sekreterine onaylatmanız gerekmektedir.

Mobil uygulama ile randevu

Akıllı telefonla Mhrs sistemi üzerinden hızlıca randevu alabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için uyumlu bir telefona sahip olmanız gerekmektedir. Uygulamayı indirip kurarak hızlıca hastanelere randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu

Telefonla hızlıca randevu alabilmek için Sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan ALO 182 arayarak kimlik bilgilerinizle randevu alabilirsiniz.

Online Randevu

Mhrs Online randevu almak isteyen hastaların bilgisayar yardımıyla hızlıca randevu almasını sağlayan bir uygulamadır.

MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi İçin Tıklayın

Hakkında Gokhan


Beni Takip Et

Cevap bırakın