Yüz germe ameliyatı için hangi doktora gidilir?

Soru

Yaş ilerledikçe yüzümdeki kırışıklıklar artıyor yüz gerdirmek istiyorum yüz gerdirme için hastanelerde hangi bölüme veya doktora gitmeliyim.

devam ediyor 0
Gokhan 12 ay 1 Cevap 341 gösterim 0

Cevap ( 1 )

  1. Merhaba yüz germe ameliyatı için hastanelerde bu alanla alakalı bölümler bulunmaktadır. Yüz gerdirme için hastanelerde bulunan plastik cerrahi ve Estetik bölümlerine gidebilirsiniz.

    Plastik Cerrahı nedir?

    Plastik cerrahı , hasta etkileşimleri, travma bakımı ve temel cerrahi tekniklerin yanı sıra doku transferi, vücut şekillendirme ve lazer cerrahisi gibi özel alanlarda eğitim almış lisanslı bir tıp doktorudur. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi, normal form ve fonksiyonun restorasyonu ile ilgilenir. Yetişkinleri ve çocukları ilgilendiren ve vücudun farklı yerlerinde çok çeşitli koşulları kapsayan çeşitli bir uzmanlık alanıdır.

    Plastik cerrahlar vücudun kulaklar, yüz, gövde, eller ve diğer ekstremiteler gibi bölgelerini şekillendirir. Ellerde veya ayaklarda bozuk kemik yapısı gibi doğuştan gelen sorunları da onarırlar. Estetik cerrahi, normal vücut kısımlarını estetik nedenlerle yeniden şekillendirirken, rekonstrüktif cerrahi kaza, hastalık veya malformasyon nedeniyle hasar gören vücut kısımlarını onarır veya değiştirir.

Cevap bırak